SZKOLENIA

BUDOWANIE WIZERUNKU EKSPERTA


Podczas praktycznych warsztatów: 

 • dowiesz się jak przyciągać więcej nowych, idealnych pacjentów,
 • przeprowadzisz analizę swojej strony oraz profili w Social Mediach,
 • dowiesz się, co musisz zmienić na swojej stronie, aby pacjenci chętniej zapisywali się na konsultacje,
 • dowiesz się, co Twoja strona powinna zawierać, aby budowała wizerunek ekspercki lekarza i gabinetu,
 • dowiesz się, jak prowadzić profil gabinetu na Facebook i na co warto zwracać uwagę,
 • poznasz proste narzędzia, które pomogą Ci w realizacji zadań marketingowych, które zlecasz na zewnątrz.

Zobacz, co o warsztatach mówią uczestnicy:

Z naszych szkoleń korzystali m.in.:

    


Jaki jest plan warsztatów?


Dzień 1 (poniedziałek – 7.01.2019) dotyczył będzie fundamentów marketingu online ze szczególnym naciskiem na wnikliwą analizę stron internetowych uczestników. Porozmawiamy też w jaki sposób dbać o opinie w sieci, jak pozyskiwać nowe oraz w jaki sposób radzić sobie z negatywnymi.

Dzień 2 (wtorek – 8.01.2019) będzie w całości poświęcony mediom społecznościowym i ich wpływowi na postrzeganie kliniki przez pacjentów. Przeanalizujemy profile na Facebook oraz Instagram, każdego uczestnika szkolenia dając konkretne wytyczne do wdrożenia.

Możliwe jest wykupienie uczestnictwa w pojedynczym dniu, jednocześnie osobom, które nie były na innych naszych warsztatach rekomendujemy udział w całości (oba dni warsztatów 7 i 8 stycznia 2019).


Chcesz najlepszą cenę? 
Przyjedź na oba dni warsztatów, a oszczędzisz 450 zł!


O warsztatach:

W trakcie szkolenia uporządkujesz najważniejsze zagadnienia dotyczące budowania wizerunku eksperckiego lekarza i kliniki, bez których żadne kampanie marketingowe nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Dzięki wdrożeniu tych rozwiązań będziesz przyciągać pacjentów, którzy są zainteresowani Twoimi ulubionymi zabiegami, doceniają Twoje doświadczenie i potrafią samodzielnie uzasadnić słuszność cen w Twoim gabinecie. 

Szkolenie jest poparte ponad 10 letnim doświadczeniem budowania wizerunku sieci gabinetów Dentim Clinic i pracy Marketize. Praktycznie cały dzień będziesz pracować i ćwiczyć na swoim komputerze. 100% praktyki – zero teorii!  


Warsztaty gwarantują praktyczną wiedzę popartą wieloletnimi działaniami prowadzonymi w Denitm Clinic w Katowicach i Marketize.


Zobacz, jak wygląda takie szkolenie:

Podczas warsztatów:

 • Przeanalizujesz swoją stronę internetową i otrzymasz konkretne wskazówki co powinieneś na niej zmienić, aby przyciągała więcej idealnych pacjentów.
 • Dowiesz się jakie treści warto zamieszczać, a jakich należy unikać na swojej stronie internetowej oraz Facebook’u i Instagramie.
 • Poznasz narzędzie do tworzenia poradników eksperckich. Nauczysz się również jak tworzyć przy jego pomocy grafiki do Social Mediów lub grafiki na własną stronę bez angażowania studia graficznego.
 • Wprowadzisz drobne zmiany na stronie www oraz profilach społecznościowych Twojego gabinetu, które uatrakcyjnią ją od razu.
 • Nagrasz swój pierwszy film ekspercki, który będziesz mógł wykorzystać w marketingu swojego gabinetu.
 • Stworzysz swój pierwszy poradnik ekspercki dla pacjentów
 • Wraz z wykładowcą zweryfikujesz profile publiczne swoich lekarzy i placówki online oraz nauczysz się co robić, aby zwiększyć ich skuteczność.
 • Dowiesz się co musisz poprawić na profilu Twojego gabinetu na Facebooku, aby działał na Twoją korzyść.
 • Nauczysz się skutecznych podstaw marketingu, które wyraźnie poprawią wizerunek Twojej placówki i przyciągną więcej idealnych pacjentów.
 • Dowiesz się w jakich social mediach warto aktualnie być, jak je prowadzić i na co zwrócić uwagę, aby wykorzystać ich potencjał w 100% 
 • Będziesz miał możliwość porozmawiania z wykładowcą i przeanalizować z nim problemy marketingowe Twojej palcówki.

W przypadku pytań zadzwoń bezpośrednio do Arka – 733 806 866
Profil uczestnika:

Idealnym uczestnikiem są rejestratorki, managerowie, właściciele, czyli osoby, które zajmują się marketingiem w gabinecie lub przygotowuje się do tej roli.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną w marketingu, prowadzisz działania marketingowe od dłuższego czasu i poszukujesz usystematyzowania posiadanej wiedzy to też jest kurs dla Ciebie. 

Cele:

Celem tego szkolenia jest zbudowanie solidnych podstaw marketingowych, nabycie wiedzy i umiejętności ułatwiających budowanie wizerunku eksperta celem pozyskiwania idealnych pacjentów.

Korzyści:

Po ukończonym szkoleniu będziesz potrafić:

 • Uporządkować treści na swoich stronach internetowych – język korzyści pacjenta.
 • Dobrać odpowiednie ilustracje i zdjęcia – budujące zaufanie i zachęcające do wizyty.
 • Stworzyć nowe treści wartościowe dla pacjenta – prezentacja oferty poprzez edukację.
 • Wykorzystać zdjęcia przed i po leczeniu – opowiadając historie pacjentów.
 • Nagrać proste filmy – pokazując wrażenia pacjentów  i odpowiadając na ich częste pytania. 
 • Uporządkować profile publiczne – przejęcie profilu lub jego aktualizacja.
 • Systematycznie prowadzić profile społecznościowe – zdobywając i angażując obserwujących.


Metodologia:

Prezentacja szkolenia na ekranie, ćwiczenia indywidualne i zespołowe, praktyczne narzędzia marketingowe poparte licznymi przykładami z życia, dyskusje prowadzone przez prowadzącego, możliwość ustalenia własnego celu szkolenia oraz zadawania pytań.

Prowadzący

Arek Buziewicz

Współwłaściciel sieci gabinetów Dentim Clinic w Katowicach – www.dentim.pl oraz agencji www.marketize.pl, pomagającej gabinetom i klinikom stomatologicznym w pozycjonowaniu się na lokalnym rynku i pozyskiwaniu nowych pacjentów poprzez działania online marketingu.

Swoje doświadczenie zdobywał m.in. prowadząc własną klinikę w Wielkiej Brytanii i budując Dentim Clinic, jedną z najbardziej rozpoznawalnych klinik na Śląsku, zatrudniającej ponad 50 osób, w tym 17 stomatologów, pracujących na 9 fotelach w dwóch lokalizacjach w Katowicach. Współtwórca Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

Przedsiębiorca, praktyk, twórca kompleksowych strategii marketingowych oraz systemów usprawniających pracę gabinetów stomatologicznych m. in. systemu zarządzania magazynem stomatologicznym.

Swoje działania opiera miedzy innymi o etyczny marketing, relacje z pacjentami, badanie satysfakcji, turystykę stomatologiczną, budżetowanie oraz nowoczesne systemy zarządzania.

Dziesięć lat pobytu za granicą pozwoliło zebrać bogate doświadczenie oraz poznać wpływowe osoby w międzynarodowym biznesie stomatologicznym.

Pasjonat nowoczesnych technologii oraz marketingu online. Pozytywnie zakręcony na punkcie mierzenia skuteczności prowadzonych działań.

Prywatnie miłośnik szybkiej jazdy autem na torze wyścigowym. Latem spędza każdą wolna chwilę ćwicząc wakeboard na wyciągu, a zimą narty w pobliskich Beskidach

 

Podsumowanie

PROWADZĄCY:

Arek Buziewicz 


MIEJSCE:

Hotel Holiday Inn (Warsaw City Centre)
Twarda 52, Warszawa


TERMIN: 

7-8 stycznia 2019 godz: 10:00 – 18:00 
(poniedziałek-wtorek)


ZAPEWNIAMY: 

materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, napoje, przekąski i lunch na miejscu

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: arek@dentim.pl 
telefon: 733806866

Nie zwlekaj! Zarejestruj się na warsztaty i świadomie wykorzystuj potencjał marketingowy swojej praktyki.


PS 
Najkorzystniejszy cenowo jest udział przy zakupie obu dni warsztatowych jednocześnie. Oszczędzisz 450 zł!

document.addEventListener( 'wpcf7mailsent', function( event ) { ga('send', 'event', 'Contact Form', 'submit'); }, false );