Agnieszka Gębicz

Agnieszka Gębicz
2

Przygodę z pisaniem Agnieszka rozpoczęła na korytarzach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie zdobyła dyplom z historii. Z czasem odkryła, że zamiłowanie do słów może wykorzystać w praktyczny sposób, którym jest copywriting.

Na stanowisku copywritera specjalizuje się w tworzeniu treści, które spełniają oczekiwania zarówno klientów i użytkowników, jak również skutecznie współgrają z algorytmami Google. Jej praca to nie tylko pisanie – to sztuka łączenia słów w taki sposób, aby przekazywały informacje, wzbudzały zainteresowanie i wpływały pozytywnie na pozycjonowanie treści w sieci.

Po godzinach pracy wkracza w świat macierzyństwa jako mama dwójki dzieci. Entuzjastka aktywnego trybu życia, lubi wycieczki, zwiedzanie oraz wędrówki po górskich szlakach. To doskonały sposób na naładowanie baterii i zyskanie inspiracji do kolejnych tekstów.

Miłośniczka literatury, zawsze otwarta na wyzwania, lubi poznawać i uczyć się nowych rzeczy. Dlatego każdy projekt traktuje jako możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Wszystkie prawa zastrzeżone