Dlaczego my?

Dlaczego my?

Prowadzisz gabinet stomatologiczny i chcesz pozyskiwać więcej Pacjentów? Zastanawiasz się, jak skutecznie prowadzić marketing w stomatologii? Poznaj naszą ofertę i zobacz, jak pomagamy naszym Klientom rozwijać swoje gabinety stomatologiczne.

Oferujemy skuteczne promowanie gabinetów stomatologicznych i pozyskiwanie więcej Pacjentów, promocję gabinetu stomatologicznego, tworzenie stron internetowych, które pozwalają na zwiększenie konwersji, skuteczne budowanie wizerunku eksperta.

Z naszymi Klientami pracujemy w oparciu o wyłączność regionalną. To znaczy, że jeśli podejmiemy współpracę z Tobą, to nie podejmiemy jej z Twoją konkurencją. Skontaktuj się z nami i rozwiń swój gabinet stomatologiczny.

Dlaczego warto?

14 lat praktycznego doświadczenia

Wąska specjalizacja w branży stomatologicznej

Współpraca na zasadach wyłączności terytorialnej

Autorski model budowania wizerunku eksperta

Szczegółowe mierzenie wyników działań i konwersji

Koncentracja na generowaniu połączeń telefonicznych

Dowiedz się więcej o naszych wartościach

Podstawowym założeniem naszego etosu jest rozwiązywanie problemów, a nie ich rozpamiętywanie i szukanie winnych. Kiedy trafiamy na przeszkodę, zespołowo staramy się z nią uporać, wspierając kolegów oraz służąc pomocą na każdym etapie współpracy. W ten sposób mamy pewność, że podjęte przez nas wysiłki przyniosą przewidywalne efekty, a przyjazne środowisko pracy nie zostanie zaburzone.

Podczas współpracy z klientami zawsze stawiamy czoło pojawiającym się kłopotom i nigdy nie uciekamy od nich, zrzucając obowiązki na kogoś innego. Wyznajemy także zasadę pełnej transparentności działań – wszystkie przekazywane informacje mają być zrozumiałe oraz skutecznie dotrzeć do każdej ze stron. Usprawniamy tym samym nie tylko własną pracę, ale też minimalizujemy prawdopodobieństwo zbędnych nieścisłości. Klarowna komunikacja = zadowolenie wszystkich jej uczestników!

Szczerość to podstawa!

Szczera rozmowa to najlepszy sposób lokalizowania wszelkiego rodzaju problemów, zarówno tych drobnych, jak i bardziej złożonych. Dzięki niej można także określić potencjalne rozwiązanie, które będzie zadowalało wszystkich zainteresowanych oraz nie będzie wywoływało niepotrzebnego stresu. Stawiamy na mediację i otwartość, nie zaś na zamiatanie sprawy pod dywan czy udawanie, że problemu nigdy nie było.

Zawsze wspieramy kreatywność

Jeśli wpadniesz na jakiś pomysł i uznasz, że mógłby dodać naszej pracy powiewu świeżości, zawsze możesz się nim podzielić! Grupowo określimy możliwość jego realizacji i omówimy dokładnie wszystkie szczegóły – w końcu zawsze mogą pojawić się jakieś dodatkowe koncepcje, które jeszcze bardziej spotęgują efekt oraz przyniosą lepsze efekty. Nigdy nie ignorujemy nowych idei, bowiem skuteczny marketing zależy od kreatywności i wyobraźni, a pozornie błahe rozwiązania mogą często doprowadzić do prawdziwej rewolucji.

Lokalna inicjatywa społeczna

Marketize skupia się nie tylko na marketingu gabinetów stomatologicznych. Wspieramy także lokalne inicjatywy społeczne, a szczególnie drużynę piłkarską Dentim Clinic Katowice (od 2018 roku).

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Wszystkie prawa zastrzeżone