Agnieszka Romanowska

Agnieszka Romanowska
Agnieszka Romanowska kolo

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydział zamiejscowy w Chorzowie na kierunku finanse i handel międzynarodowy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w finansach oraz administracji. Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła w Dentim Clinic – Centrum Implantologii i Ortodoncji w Katowicach, stamtąd zaś trafiła do Marketize, gdzie zajmuje się sprawami administracyjno-księgowymi i kompleksową obsługą klientów.

W pracy skupia się na kompleksowej obsłudze naszych klientów, pośrednicząc w kontaktach między nimi a zespołem. Dba o zachowanie najwyższych standardów oraz klarowną komunikację, jednocześnie służąc radą i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Bardzo zwraca uwagę na to, żeby każdy Pacjent czuł, że jest dla personelu wyjątkowy i najważniejszy. Prywatnie jest pasjonatką wypraw górskich, wycieczek rowerowych oraz dynamicznej jazdy samochodem. Najchętniej relaksuje się na łonie natury, a dokładniej przy pracy w swoim ogrodzie, co daje jej dużo przyjemności i satysfakcji. Niedawno na jej działce powstał sad, na którym to własnoręcznie zasadziła drzewka i krzewy owocowe, m.in. jabłonie, grusze, czereśnie, morele, brzoskwinie agrest czy borówki amerykańskie.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone