MARKETIZE - Marketing stomatologiczny

PoradyWspieranie lokalnej drużyny piłkarskiej

Wspieranie lokalnej drużyny piłkarskiej

Marketize skupia się nie tylko na marketingu gabinetów stomatologicznych. Wspieramy także lokalne inicjatywy społeczne, a szczególnie drużynę piłkarską Dentim Clinic Katowice (od 2018 roku). Przez ostatnie lata osiągnęła ona wiele sukcesów w skali naszego kraju, łącznie z mistrzostwem Polski w swojej odmianie piłki nożnej. Wspieranie tego rodzaju aktywności jest dla nas niezwykle ważne z dwóch powodów – po pierwsze przynosi nam wiele satysfakcji, po drugie zaś zapewnia kontakt z innymi ludźmi, który przekłada się na mnóstwo korzyści w przyszłości!

Co powinniście wiedzieć o drużynie Dentim Clinic Katowice?

Drużyna Dentim Clinic Katowice istnieje już od blisko 10 lat. Bierze obecnie udział przede wszystkim w rozgrywkach organizowanych przez Playarena.pl, która skupia amatorskie rozgrywki piłki nożnej w wielu miastach z całej Polski. Liga Playarena jest bardzo popularna wśród osób w różnym wieku, a może do niej dołączyć praktycznie każdy! Ta odmiana futbolu znana również jako Socca polega na graniu po 6 zawodników a spotkania odbywają się na tak zwanych “orlikach”, które znajdują się praktycznie w każdej dużej i średniej miejscowości.

Poza ligą Playarena większość zawodników Dentim Clinic Katowice gra również w piłkę na dużym boisku (gdzie gra się po 11). Większość z nich występuje w lidze okręgowej lub IV lidze. Piłka nożna jest zatem ich ogromną pasją, której poświęcają każdą możliwą wolną chwilę.

Osiagnięcia Dentim Clinic Katowice

Dentim Clinic Katowice ma na swoim koncie naprawdę spore sukcesy. W 2020 roku drużyna zdobyła tytuł Mistrza Polski, zaś w 2017 roku Fortuna Puchar Polski ligi Playarena. To nie jedyne osiągnięcie, gdyż przez lata istnienia zespół wygrał także turniej organizowany przez Szymona Marciniaka, będącego jednym z najbardziej rozpoznawalnych sędziów piłkarskich a także brała udział w Lidze Mistrzów w tej odmianie piłki nożnej w słoweńskim Catez. Oczywiście drużyna święciła także tryumfy na niezliczonych pomniejszych imprezach.

Kilku obecnych zawodników gra w reprezentacji narodowej w Socca. Warto dodać, że zdobyła ona ostatnio brązowy medal na Mistrzostwach Świata, plasując się w czołówce najlepszych drużyn i dostarczając kibicom spektakularnych wrażeń.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesują Cię szeroko zakrojone działania marketingowe, które pomogą zbudować wizerunek Twojego gabinetu, skontaktuj się z nami! Dokładnie przedstawimy zakres świadczonych przez nas usług oraz warunki współpracy, dopasowując je do Twoich potrzeb. Możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer 733 806 866 (Arek) lub 505 022 092 (Piotr).

PS Zostawcie też po sobie ślad w postaci polubienia na profilu na Facebooku www.facebook.com/marketizepl i śledźcie nas na Instagramie www.instagram.com/marketizepl/

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Piotr

  +48 505 022 092

  EMAIL

  Arek

  BIURO

  ul. Kościuszki 229/6, 40-600 Katowice

  Wszystkie prawa zastrzeżone