Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteś dentystą? Koniecznie przeczytaj

Leczenie Pacjentów. Prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych gabinetu. Liczne szkolenia i wyjazdy podnoszące wiedzę i doświadczenie. To tylko część z obowiązków właścicieli gabinetów stomatologicznych. W tym całym biegu, często nie wystarcza godzin dla siebie, nie wspominając o skutecznym budowaniu wizerunku gabinetu i umacnianiu jego pozycji eksperta na rynku.

Jak nie zostać z tyłu? Jak umocnić swoją pozycję pośród lokalnej społeczności, a jednocześnie zająć się tym, co lubisz robić, leczeniem? Jak znaleźć czas dla siebie?

Zaopiekujemy się Twoim wizerunkiem, przebudujemy Twoją stronę tak, aby przynosiła więcej konwersji. Zajmiemy się Twoimi profilami w Social Mediach, skutecznie budując Twój wizerunek. Podpowiemy Ci, co zrobić, aby utrzymywać obecnych Pacjentów na lata i jak pozyskiwać więcej idealnych Pacjentów.

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Pomożemy Ci zaistnieć w Social Mediach. Skutecznie zbudujemy Twój wizerunek i społeczność wokół Twojego gabinetu na Facebook, Instagram, You Tube. Pomożemy Ci dotrzeć do idealnych Pacjentów przez Facebook Ads. Wykorzystaj Social Media w 100% z nami teraz!

MARKETING INTERNETOWY

Przebudujemy Twoją stronę tak, aby zwiększyła się z niej liczba konwersji Pacjentów. Stworzymy profile Twojego gabinetu w Social Mediach i zbudujemy wokół nich społeczność zaangażowanych Pacjentów. Pomożemy Ci w dotarciu do idealnych Pacjentów, wykorzystując Facebook Ads, Adwords i pozycjonując Twoją stronę. Zbudujemy Twój wizerunek eksperta w internecie.

KAMPANIE INFORMACYJNE

Jednym z kluczy do sukcesu każdego gabinetu stomatologicznego są dobrze przygotowane kampanie informacyjne. Aby osiągnąć cel, konieczne jest precyzyjne planowanie. Końcowy efekt wszystkich naszych działań marketingowych, poza kwestiami wizerunkowymi, ma spowodować zapełnienie kalendarzy w gabinecie stomatologicznym. Wiemy, z jakich narzędzi korzystać i jak przygotować kampanie informacyjne, które są skuteczne!

MARKETING 360

Kompleksowo zaopiekujemy się marketingiem Twojego gabinetu. Sprawimy, że Twoja strona zacznie konwertować, zbudujemy wokół Twojego gabinetu społeczność Pacjentów w Social Mediach. Zbudujemy Twój wizerunek eksperta w lokalnej społeczności. Poprowadzimy Twojego bloga i stworzymy dla Ciebie serię materiałów edukacyjnych i poradnikowych dla Pacjentów. Skuteczny marketing Twojego gabinetu.

SZKOLENIA

Wyedukujemy Ciebie lub Twojego pracownika, aby stał się jeszcze skuteczniejszy w marketingu stomatologicznym. Dowiesz się, które działania są wartościowe, co zrobić, aby zwiększyć liczbę Pacjentów, jak budować wizerunek ekspercki w internecie i wiele więcej. Zapisz się na jedno z naszych szkoleń lub skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

TREŚCI EDUKACYJNE

Stworzymy materiały edukacyjne dla Pacjentów, video z poradami, poprowadzimy bloga Twojego gabinetu i wyposażymy Cię w narzędzia do skutecznej edukacji Pacjentów i cross-sellingu świadczonych w gabinecie usług. Stworzymy content, który będzie wartościowy dla Pacjentów i skutecznie wyróżni Cię na tle konkurencji.

REKRUTACJA

Pomożemy Ci w rekrutacji eksperta marketingu do Twojej firmy. Zweryfikujemy umiejętności kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych, a po zatrudnieniu nowego pracownika będziemy przeprowadzali audyt efektów jego pracy i rozmowy podsumowujące, weryfikując jego zadowolenie z pracy i oczekiwania. Pomożemy Ci w pozyskaniu i wyedukowaniu wartościowego eksperta marketingu, który kompleksowo zajmie się wizerunkiem Twojego gabinetu.

Budowanie wizerunku eksperta lekarza dentysty i gabinetu stomatologicznego

Cyfrowy świat jest nieodłącznym elementem codziennej rzeczywistości. Wykorzystujemy więc jego potencjał, aby dotrzeć do każdego Pacjenta. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze marketingowej Dentim Clinic oraz innych gabinetów stomatologicznych. Zdobywana przez lata wiedza pozwoliła nam opracować autorski model marketingowy, którego skuteczność została potwierdzona u wszystkich naszych Klientów. Dodatkowo niezwykle mocno cenimy sobie szacunek i lojalność, dlatego pracujemy w oparciu o wyłączność terytorialną, co oznacza, że jeżeli podejmiemy z Tobą współpracę, nie zrobimy tego z innym gabinetem z Twojego miasta. Dzięki temu każdy obsługiwany przez nas gabinet stomatologiczny zyskuje niezwykłą przewagę. Z nami zbudujesz wizerunek kliniki, który pozwoli na stworzenie bliskiej więzi z Pacjentem!

Nasz zespół składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Oferujemy kompleksową obsługę gabinetu stomatologicznego. Tworzymy kampanie informacyjne, strony internetowe. Prowadzimy bloga oraz portale społecznościowe. Dzięki temu zyskujesz gwarancję skuteczności działań.

Współpracując z nami, zyskujesz niepowtarzalną okazję rozwinięcia swojego gabinetu stomatologicznego w cyfrowym świecie. Razem pozyskamy wielu nowych Pacjentów! Ponadto z naszymi Klientami pracujemy w oparciu o wyłączność regionalną. Nie musisz się więc obawiać, że podejmiemy współpracę z innym gabinetem stomatologicznym z Twojego miasta!

 

Dlaczego warto?

14 lat praktycznego doświadczenia

Wąska specjalizacja w branży stomatologicznej

Współpraca na zasadach wyłączności terytorialnej

Autorski model budowania wizerunku eksperta

Szczegółowe mierzenie wyników działań i konwersji

Koncentracja na generowaniu połączeń telefonicznych

Zobacz jak niewiele dzieli Cię od profesjonalnej opieki marketingowej nad Twoim gabinetem. Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę i sprawdź ile możesz zyskać!

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Wszystkie prawa zastrzeżone