Arek Buziewicz

Arek Buziewicz koło

Współwłaściciel oraz współtwórca sieci gabinetów Dentim Clinic w Katowicach – www.dentim.pl oraz agencji www.marketize.pl, pomagającej gabinetom i klinikom stomatologicznym w pozycjonowaniu się na lokalnym rynku oraz pozyskiwaniu nowych Pacjentów poprzez działania marketingu online.

 

Doświadczenie zdobywał, m.in. prowadząc własną klinikę w Wielkiej Brytanii i budując Dentim Clinic, jedną z najbardziej rozpoznawalnych klinik stomatologicznych na Śląsku. Zatrudnia ona ponad 50 osób, w tym 17 stomatologów, pracujących na 9 fotelach w dwóch lokalizacjach w Katowicach. Współtwórca Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

Przedsiębiorca, praktyk, twórca kompleksowych strategii marketingowych oraz systemów usprawniających pracę gabinetów stomatologicznych, np. systemu zarządzania magazynem stomatologicznym.

Swoje działania opiera o etyczny marketing, relacje z Pacjentami, badanie satysfakcji, turystykę stomatologiczną, budżetowanie oraz nowoczesne systemy zarządzania.

Dziesięć lat pobytu za granicą pozwoliło naszemu ekspertowi zebrać bogate doświadczenie i poznać wpływowe osoby należące do międzynarodowego biznesu stomatologicznego.

Pasjonat nowoczesnych technologii oraz marketingu online. Pozytywnie zakręcony na punkcie mierzenia skuteczności prowadzonych działań. Arek prywatnie jest miłośnikiem szybkiej jazdy autem na torze wyścigowym. Latem spędza każdą wolną chwilę, ćwicząc wakeboard na wyciągu, a zimą jeżdżąc na nartach w pobliskich Beskidach.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone