lek. dent. Barbara Chmielewska

lek. dent. Barbara Chmielewska
Projekt bez nazwy

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym, by od 1994 roku zająć się praktyką stomatologiczną. Przez lata zdobywała wiedzę medyczną, którą wykorzystywała w swojej codziennej pracy celem lepszego zrozumienia Pacjentów i ich potrzeb.

Posiada również wieloletnie doświadczenie w wydawnictwie medycznym, gdzie pracowała jako redaktor merytoryczna pisma dedykowanego lekarzom. Opracowała koncepcję nowo powstającego pisma, zbudowała bazę jego autorów, a także odpowiadała za utrzymanie poziomu merytorycznego wydawanego miesięcznika. Dodatkowo brała także udział w tworzeniu kongresów dla lekarzy dentystów. 

Pani Barbara ukończyła również kurs zarządzania kliniką dentystyczną oraz kurs koordynatora leczenia w stomatologii. Potrafi efektywnie pracować z Pacjentem i koordynować procesy leczenia. Jest autorką bloga dla mam i tekstów edukacyjnych dla Pacjentów. 

W Marketize jest odpowiedzialna za merytoryczna wartość treści. Tym samym nasi klienci otrzymują artykuły najwyższej jakości, zgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Wszystkie prawa zastrzeżone