Marcin Kumka

1

Marcin to specjalista w dziedzinie performance marketingu. W Marketize jego obszar odpowiedzialności obejmuje reklamę na platformie meta (wcześniej znanej jako Facebook), kampanie w Bing Ads, promocje na Linkedin, a także skuteczne pozycjonowanie wizytówek firmowych. Oprócz tego, zajmuje się również programowaniem i optymalizacją stron internetowych. Jego fascynacja programowaniem wyraziła się już w trakcie szkoły średniej.

Po ukończeniu Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania, gdzie zdobył tytuł inżyniera na specjalizacji informatycznej, Marcin nieustannie rozwijał swoje umiejętności. Kontynuując ścieżkę edukacyjną, aktywnie uczestniczył w kursach z zakresu marketingu i SEO, co znacząco wzbogaciło jego wiedzę i kompetencje w obszarze digital marketingu. 


Poza pracą zawodową, Marcin to człowiek o wielu zainteresowaniach. Jest pasjonatem żeglarstwa, aktywnym kolekcjonerem zegarków, a także podróżnikiem. Chętnie odkrywa nowe miejsca i kultury, co współgra z jego otwartością na świat i ciekawością życia.

Wszystkie prawa zastrzeżone